درباره بنیانگذار

 

جناب مهندس منوچهر میرزایی، بنیان‌گذار گروه بازرگانی تتا(توسعه تجارت آریان),از  کارآفرینان برتر کشور، متولد پنجم مرداد ماه۱۳۴۳ هجری شمسی در شهر هشتروداز توابع استان آذربایجان شرقی دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته صنایع غذایی هستند و نخستین فعالیت بازرگانی خود را از سن ۲۰سالگی، آغاز نمودند.

ایشان از سال ۱۳۷۲ به عنوان یکی از اولین فعالان ایرانی در زمینه صادرات فرآورده های کشاورزی و مواد غذایی عمدتاً رب گوجه فرنگی و کنسانتره میوه جات به کشورهای تازه استقلال یافته، فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده و همچنان با تلاش بسیار به توسعه فعالیت‌های بازرگانی ادامه می‌دهند و هرساله متخصصین در زمینه صنعت  بازرگانی و کارمندان بسیاری را جذب شرکت نموده واز این طریق آرمان کارآفرینی ایشان قدم به قدم تحقق بیشتری می‌یابد.

این شرکت از آن زمان تا کنون رو به رشد و توسعه است و امروزه با به کارگیری دانش فنی روز، توسعه مداوم ارتباطات بین المللی، یک شرکت پیشتاز و نوآور در امور بازرگانی محسوب می گردد.

ایشاناز ابتدا تا کنون  نزدیک به ۱۰  شعبه متنوع  از این شرکت را در زمینه بازرگانی افتتاح نموده که  درشهرها و  کشورهای : تهران، نوشهر-ایران  / مسکو,  سن پطرزبورگ،,آستاراخان- روسیه / آستانا- قزاقستان / استانبول، مرسین-ترکیه و شانگهای- چینواقع می باشند

بیشترین حجم مبادلات این شرکت طی چند سال اخیر در کشورهای چین، روسیه، ایران، قزاقستان، عراق، ترکیه، اسپانیا، برزیل، آرژانتین و شیلی بوده است.

آقای میرزایی فعالیت تجاری را محدود به بازار و یا کشور خاصی نمی دانند و در جهت پاسخگویی به مشتریان خود آماده سرمایه گذاری و گسترش روابط تجاری در سراسر دنیا هستند.

ایشان به دلیل یک عمرفعالیت کارآفرینانه ومفید در صنعت صادرات و واردات مواد غذایی جوایزوتقدیرنامه‌های بسیاری کسب کرده‌اند؛به  غیر از جوایز پیشین در زمینه صادرات درمرداد سال ۹۳ نیز تندیس برترین صادرکننده موادغذایی به کشور روسیه رااز همایش اقتصادی و تجاری ایران و روسیه دریافت نموده اند.