تاریخچه شرکت

شرکت توسعه تجارت آریان

logo-teta

 

تاریخچه شرکت توسعه تجارت آریان (تتا)

بنیانگذار شرکت “توسعه تجارت آریان” جناب مهندس منوچهر میرزایی از سال ۱۳۸۰ به عنوان یکی از اولین فعالان ایرانی در زمینه صادرات فرآورده های کشاورزی و مواد غذایی عمدتاً رب گوجه فرنگی و کنسانتره میوه جات به کشورهای تازه استقلال یافته، فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده است. این شرکت از آن زمان تا کنون رو به رشد و توسعه است و امروزه با به کارگیری دانش فنی روز، توسعه مداوم ارتباطات بین المللی، یک شرکت پیشتاز و نوآور در امور بازرگانی محسوب می گردد.
تأمین به موقع و پایبندی به قرارها و اعتقاد به رابطه برد – برد در تجارت، رابطه پایداری را بین این شرکت با مشتریان و تأمین کنندگان ایجاد نموده است که این امر موجب گسترش دامنه فعالیت این شرکت در سطح بین الملل گردیده است به گونه ای که در حال حاضر علاوه بر تجارت معمول خود در خصوص مواد غذاییدر عرصه های واردات نهاده های دامی، پتروشیمی، نفت و مواد معدنی نیز وارد فعالیت شده است.
در حال حاضر دفاتر و شعب ذیل در گروه بازرگانی تتا در مراکز مختلف جهان مشغول به کار می باشند:
دفتر مرکزی تهران، ایران / دفتر نوشهر، ایران / شعبه آستاراخان، روسیه / شعبه مسکو، روسیه / شعبه سن پطرزبورگ، روسیه / شعبه آستانا، قزاقستان / دفتر استانبول، ترکیه / دفتر مرسین، ترکیه / دفتر شانگهای، چین
گروه بازرگانی تتا نزدیک به ۱۰ شرکت متنوع را شامل می شود که در کشورهای ذکر شده در بالا واقع می باشند.
حضور مستمر و به هنگام در بازارهای جهانی، شرکت در کنفرانس های بین المللی و آشنایی کامل با قوانین و قواعد بازارها، خوشنامی در ایفای تعهدات داخلی و خارجی، برخورداری از امکانات و سازو کارهای لازم، رعایت کامل قوانین مصوب تجارت، از جمله مؤلفه هایی است که چهره ی این شرکت را در عرصه های داخلی و بین المللی موجه و مشعشع ساخته است.
اتخاذ سیاست های مناسب و کاربرد روش های صحیح در زمینه ی ارائه خدمات بازرگانی و بهسازی امکانات و خدمات موجود و گسترش آن در سطح کشور، به منظور بهبود امور مربوط به سرمایه گذاری در موراد مذکور از جمله اهداف شرکت توسعه تجارت آریان است.
این گروه تلاش دارد با جذب افراد متخصص، نخبه، مستعد، نتیجه گرا و دارای توان فکری بالا، بستر مناسبی را برای همکاری متخصصان داخل و خارج کشور در شرکتی ایرانی با توان رقابتی بین المللی فراهم آورد.
از مهمترین اهداف این گروه بازرگانی ورود به لیست شرکت های برتر بین المللی در سطح جهانی است. بخش دیگری از اهداف پیش روی گروه تتا که همیشه متعهد به آن بوده و هست ارائه خدمات در سطح بالای استانداردهای جهانی است.
فعالیت تجاری تتا محدود به بازار و یا کشور خاصی نمی باشد و در جهت پاسخگویی به مشتریان خود آماده سرمایه گذاری و گسترش روابط تجاری در سراسر دنیا است. ولی حجم مبادلات تتا طی چند سال اخیر در کشورهای چین، روسیه، ایران، قزاقستان، عراق، ترکیه، اسپانیا، برزیل، آرژانتین و شیلی بوده است.